Engji e mahnitur nga zëri i kunatës, bën këtë reagim pas publikim të këngës

14:51 | 07 Maj 2019

Ndonëse në moshë të re, ajo tani është një prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore.

Engjëllusha Salihu fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion ajo nuk mungon as me postime nga jeta e saj.

Sot ajo ka bërë një postim, kushtuar këngës së nënës dhe kunatës së saj.

“Për ty Nexhmije” është kënga e realizuar nga Learta e Nexhmija, e këtë e ka publikuar edhe Engji në Instagram./ORAinfo/

Komento: