Engji e Shyhretja me fustanat më të bukur, por kush është mashkulli që po i shoqëron – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji e Shyhretja me fustanat më të bukur, por kush është mashkulli që po i shoqëron

08:17 | 02 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shyhreten dhe me Afrim Muqiqin.

Dy zonjat kanë veshur fustana shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: