Engji vishet e rregullohet si një princeshë e vërtetë, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engji vishet e rregullohet si një princeshë e vërtetë, kaq bukur po duket

18:49 | 03 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: