Eni e Genci më në fund e pranojnë lidhjen, shfaqen bashkë në këtë dasmë

11:05 | 17 Dhjetor 2018

Ata kanë qenë shumë të përfolur për lidhjen e tyre, por asnjëherë nuk kanë folur rreth saj.

Janë këtë Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, të cilët edhe pse lidhja e tyre u komentua shumë nga shtypi rozë, ata asnjëherë nuk pranuan një gjë të tillë, shkruan Kosovarja.

Por këtë herë erdhën më ndryshe, ku ishte Genci ai i cili doli dhe e pranoi lidhjen e tyre, shkruan Kosovarja.

E kjo ndodhi pikërisht, gjatë xhirimeve tek “Op labi party 2019”, ku ata u shfaqën që nga hyrja të kapur për dore.

Aty ndodhi gjithçka, ku edhe bërën publike, për herë të parë, lidhjen e tyre tek op labi party

Dhe natyrisht ai me pak fjalë shtoi “Kemi zgjedhë një event si ky, që të shfaqemi publikisht bashkë”.

Tashmë, nuk ka vend për dyshime, sepse më në fund, e zyrtarizuan edhe këta lidhjen, e cila u përfol prej disa muajsh.

E neve sna mbetet gjë tjetër, përpos ti urojmë çiftit të ri të gjitha të mirat.

Komento: