Eni shfaqet në krah të Gencit, ajo duket si një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Eni shfaqet në krah të Gencit, ajo duket si një zonjë e vërtetë

22:58 | 28 Dhjetor 2018

Pas shumë spekulimeve për një lidhje të mundshme, më në fund doli në dritë gjithçka.

E kjo falë Gencit, i cili doli në njërin nga televizionet tona, dhe pranoi se është në lidhje me këngëtaren e njohur Enin, shkruan Kosovarja.

Ashtu siç e patëm të vështirë zbulimin e lidhjes së tyre, e patëm ende më vështirë të gjenim ndonjë fotografi të tyre të përbashkët, shkruan Kosovarja.

Por ja më në fund edhe këtë e realizuam…

Imazh ky që sjelli i shfaqi Enin dhe Gencin, më të bashkuar se kurrë në krahët e njëri tjetrit.

Një çift simpatik dhe i bukur, vërtetë kishte kohë që i mungonte skenës muzikore.

Komento: