Eni vishet me komplete të kuqe, por ka diçka që nuk shkon te ajo

14:39 | 19 Dhjetor 2018

Në prag të festave të fundvitit, Eni Koçi e ka realizuar një fotosesion të ri.

Këngëtarja Eni Koçi në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa nga fotot të shkëputura nga fotosesioni i ri i realizuar, shkruan lajmi.net.

‘’Duke pritur për Krishtlindje’’, ka shkruar Eni në imazhin ku shihet e veshur elegante në ngjyrë të kuqe derisa këmbët i ka çuar lartë.

Sa i përket projekteve muzikore, Eni së fundmi ka bashkëpunuar me Besnik Qakën dhe kënga zemër u mirëprit nga publiku.

Komento: