Enver Hoxhaj na prezanton me gruan, djalin dhe vajzën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Enver Hoxhaj na prezanton me gruan, djalin dhe vajzën e tij

14:44 | 01 Janar 2019

Zëvendëskryeministri, Enver Hoxhaj, ka uruar ndërrimin e moteve bashkë me familjen e tij.

Me një fotografi familjare, Hoxhaj ka uruar përmes Twitter.

“Nga familja jonë, tek tuajat: Ju dëshirojmë Vit të Ri e të lumtur”, ka shkruar ai.

Komento: