Ermali del me gruan dhe shoqërinë, Ariana merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali del me gruan dhe shoqërinë, Ariana merr gjithë vëmendjen

21:34 | 26 Dhjetor 2018

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë dy prej personazheve më kë komentuara nga publiku.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e Ermalit, Ariana famën më të madhe po e arrin tani me paraqitjet e saj elegante dhe plot stil.

Ata sot kanë dalë së bashku me shokët e tyre, por vëmendjen më të madhe po e merr dukja e Arianës, ku si gjithmonë ajo vjen me një pamje të re./ORAinfo/

Komento: