Ermali do të shkrihet, kaq ngusht është veshur Ariana kësaj radhe! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermali do të shkrihet, kaq ngusht është veshur Ariana kësaj radhe!

15:47 | 29 Dhjetor 2018

Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që i ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

https://video.gjirafa.com/ariana-blen-komplete-ngjyre-vjollce-kaq-bukur-po-i-rrine

Ajo se fundmi ka bërë një set fotografik. E Veshur me këmishë, me xhinëse, e me çizme të gjata, Ariana shfaqet një zonjë e vërtetë.

Me këtë veshje ajo do ta ‘shkrijë’ Ermalin./ORAinfo/

Komento: