Ermali e Ariana në Vjenë, por bëjnë këtë veprim të ‘çuditshëm’

15:06 | 13 Janar 2019

Këngëtari I njohur Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë martuar para disa vitesh, dhe nga kjo martesë kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali duket se tani kanë shkuar në Vjenë për të pushuar dhe nga fotot që I postojnë duket se po e shijojnë shumë.

Mirëpo, Ariana sot ka publikuar një foto interesante, ku shihen se ata të dy, rrugëve të Vjenes kanë hipur mbi një qerre./ORAinfo/

Komento: