Familja e Ermalit shembull për të gjithë, bëjnë një gjest për t’u duartrokitur! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Familja e Ermalit shembull për të gjithë, bëjnë një gjest për t’u duartrokitur!

22:51 | 12 Korrik 2020

Ermal Fejzullahu ëstë një këngëtar tejet i dashur kosovar.

Krahas muzikës, ai është shumë i përfolur sidomos për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Ai dhe familja e tij janë tejet të komentuar në publik.

Së fundi ata kanë publikuar një foto ku shihet se kanë dalë të gjithë bashkë, e ajo që mori gjithë vëmendje është se ata kanë vënë maska.

E ky gjest është për t’u marrë shembull nga të gjithë./ORAinfo/

Komento: