Familja e Shyhretes në festë, kaq bukur e kanë rregulluar shtëpinë për këtë fundvit

19:50 | 11 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e që u bë e dashur dhe e pëlqyer për publikun që nga paraqitja e saj e parë para shumë vitesh.

Ajo është një ndër këngëtaret më të kërkuara në dasma e në festa tjera familjare, si në Kosovë ashtu edhe në vende të tjera ku ka shqiptarë, përcjell ORAinfo.

Përveç që e duan këngën e saj, publiku është gjithmonë i interesuar edhe për jetën e saj jasht nga muzika. Këtë kërkesë të publikut ajo dhe familja e saj e plotësojnë duke postuar fotografi të ndryshme të jetës së tyre.

E vajza e Shyhretes, Gresa, e ka postuar në Instastory një fotografi ku shihet një bredh brenda shtëpisë së saj, dhe i rregulluar aq bukur për festat e fundvitit./ORAinfo/

Komento: