Fëmijet e Medes dhe Lules dalin për shopping, kaq me stil janë veshur ata

09:51 | 22 Dhjetor 2018

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Të vetëdijshëm për këta ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat roze. Meda dhe Lulja kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.

Se fundmi, Lulja ka publikuar një foto të fëmijvë të tyre.

Kaq shumë janë rritur ata, ndërsa Lulja është përkujdesur që ata t’i vesh me shumë stil. /ORAinfo/

Komento: