Femra me e bukur shqiptare shfaqet pa ‘make up’, befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Femra me e bukur shqiptare shfaqet pa ‘make up’, befason me pamjen

14:43 | 04 Shkurt 2019

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në këto fotografitë e fundit që i ka postuar në Instagram.

Ajo shfaqet tërësisht pa ‘make up’, gjë që e hasim shumë rrallë tek fytyrat e njohura publike, por që pamja e saj është për tu admiruar. /ORAinfo/

Komento: