Festë e madhe në familjen e Duda Baljes, kjo është arsyeja

18:28 | 16 Dhjetor 2018

Duda Balje vazhdon të jenë ndër deputetët më të përfolura nga mediat.

Është sharmi dhe bukuria e saj, ajo që bie përherënë sy dhe bëhet temë diskutimi në rrjetet sociale e mediat rozë.

Biondina këtë vikend duket se e ka pasur tëveçantë. Ajo përmes disa imazheve të postuara në llogarinë Facebook, ka ndarëçaste të ëmbla me miqtë e saj, ku tregon se është bërë teze.

E veshur me një bluzë të bardhë, deputetja vjen krejtësisht natyrale dhe krejt ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim në seanca.

Këto imazhe të saj, do t’ua ndreqin mbrëmjen.

Komento: