Festë në shtëpinë e Adelina Tahirit, ja çfarë i gatuan burrit ajo

11:05 | 16 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë shumë e përfolur nga publiku që në paraqitjen e saj të parë në skenë.

Por më së shumti ajo u përfol në këto vitet e fundit kur u zbulua lidhja e saj me burrin e pasur maqedonas e më vonë edhe pas lindjes së djalit, shkruan ORAinfo.

Ajo po e shijon shumë këtë kohë si nënë e re dhe vazhdimisht është në pushime së bashku me familjen e saj të vogël.

Adelina bashkë me burrin e djalin tani po qëndrojnë në Vjenë për pushim, e mbrëmë ajo ka gatuar ushqime të ndryshme dhe na bën të kuptojmë që në shtëpinë e saj ka pasur festë./ORAinfo/

Komento: