Fifi vjen me pamjen më elegante ndonjëherë, kaq bukur duket

23:57 | 15 Janar 2019

Filloreta Raçi është këngëtarja nga Ferizaj që për publikun është një ndër më të pëlqyerat.

Ajo fillimisht u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në The Voice of Albania, për të vazhduar më vonë si këngëtare dhe kantautore shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Fifi së fundi ka publikuar një këngë më Mc Kreshën dhe që ende është në kulmin e suksesit.

Filloreta është tejete aktive në rrjetet e saj sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet me një pamje si kurrë më parë./ORAinfo/

Komento: