Fillon festa në shtëpinë e Albanit, kaq bukur është veshur nusja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fillon festa në shtëpinë e Albanit, kaq bukur është veshur nusja e tij

15:00 | 29 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihen tërë familja pranë bredhit.

Fjolla si gjithmonë po duket shumë e bukur dhe me stil./ORAinfo/

Komento: