Fjolla e Alban Mehmetit iu mahnit me veshjen e saj lot stil

19:35 | 19 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Alban Mehmetit.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

Përveç që u bë e njohur si gruaja e Albanit, ajo tani me stilin dhe dukjen e saj po bëhet edhe me e njohur dhe më e komentuar.

Sot, ajo ka postuar një fotografi të dukjes së saj në punë, e që me veshjen dhe pamjen e saj duket aq bukur dhe mund të quhet si një ndër femrat shqiptare më me stil./ORAinfo/

Komento: