Fjolla e Albani vijnë me fotografinë më të veçantë për këtë fundvit

19:30 | 29 Dhjetor 2018

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij Fjolla, janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe nga kjo martesë kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë momente të ndryshme të jetës së tyre.

E sot, ata kanë postuar fotografinë familjare për fundvit, e ku që të gjithë duken aq bukur./ORAinfo/

Komento: