Fjolla i fton shoqet për çaj, ja çfarë dhurate të veçantë i sjellin ato

19:28 | 20 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Përveç që u bë shumë e njohur si gruaja e këngëtarit, ajo tani po vazhdon të bëhet edhe më e njohur sidomos me pamjen dhe stilin e saj të veçantë, shkruan ORAinfo.

Përveç që është një nënë e përkushtuar, Fjolla tani është edhe menaxhere e dyqanit shumë të suksesshëm që përmban aksesorë.

E sot, ajo ka ftuar të gjitha shoqet e saj në shtëpi ku u ka shërbyer çaj, e shoqet me vete kanë marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë për Fjollën./ORAinfo/

Komento: