Fjolla ia bën këtë surprizë Albanit bashkë me djemtë

14:25 | 21 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Përveç që u bë shumë e njohur si gruaja e këngëtarit, ajo tani po vazhdon të bëhet edhe më e njohur sidomos me pamjen dhe stilin e saj të veçantë, shkruan ORAinfo.

Albani dhe Fjolla janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të dy djemve.

E sot ajo është vishur për fundvit bashkë me djemt dhe e kanë ‘befasuar’ Albanit, e ai ka postuar fotografinë e tyre në Instastory./ORAinfo/

Komento: