Fjolla nuk ndalet, provokon sërish me paraqitjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fjolla nuk ndalet, provokon sërish me paraqitjen e saj

19:05 | 13 Gusht 2019

Fjolla Morina, nuk ndalon së provokuari.

Fjolla Morina ka postuar së fundi një fotografi të re, në të cilën erdhi e veshur me fustan të zi.

Këngëtarja në pjesën e poshtme fustanin e kishte transparent, në të cilin zbulonte tatuazhin gjigant në këmbë.

“Zonja në të zezë”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, këngë kjo në klipin e të cilës erdhi tejet tërheqëse.

Komento: