Fjollës i mungon nëna, publikon fotografinë më emocionuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjollës i mungon nëna, publikon fotografinë më emocionuese

19:16 | 01 Janar 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Përveç që u bë shumë e njohur si gruaja e këngëtarit, ajo tani po vazhdon të bëhet edhe më e njohur sidomos me pamjen dhe stilin e saj të veçantë,
shkruan ORAinfo.

Fjolla është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

E sot, ajo ka postuar një fotografi me nënën e saj të ndjerë, e me të cilën na tregon sa shumë po i mungon ajo./ORAinfo/

Komento: