Flet njëri prej personave që u përlesh mbrëmë me Feron, tregon pse erdhi deri të përplasja

11:02 | 22 Dhjetor 2018

Një perleshje ka ndodhur mbëmë në Mitrovicë.

Mbrëmë reperi Feronit Shabani i njohur në publik me nofkën “Fero” është përfshirë në një përleshje fizike gjatë performancës së tij në një klub nate në Mitrovicë.

Nëpër videot e publikuara në media dhe në rrjetet sociale, reperi shihet duke u përleshur fizikisht me disa persona të tjerë.

Pas këtij rasti, një person ka reaguar në Instagram, i cili duket se ishte përfshirë në perleshjen e mbrëmshme në Mitrovicë, shkruan Express.

Personi në fjalë është Niki Hajredini, i cili në Instagram ka emrin @1keyy_official – dhe që sipas biografisë aty, shihet se ai është një reper urban nga Mitrovica.

Ai ka publikuar një shkrim në storjen e tij në Instagram, duke u kërkuar falje pronarëve të diskotekës për përleshjen – dhe gjithashtu ka treguar se ka pasur probleme edhe më herët me Feron.

Ky është mesazhi i tij:

Komento: