Frizeri e sjell në këtë gjendje, ragimi i Vesa Lumës i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Frizeri e sjell në këtë gjendje, ragimi i Vesa Lumës i papritur

14:25 | 01 Shkurt 2019

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Vesa se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke u rregulluar të frizeri.

Ajo është ndarë e kënaqur me punën e frizerit duke sjell edhe pamje si po duket pas rregullimit të flokëve dhe grimit. /ORAinfo/

Komento: