Frizerka e bën përseri nuse Adelina Ismailin, ky detaj merr vëmendjen

13:52 | 18 Dhjetor 2018

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina në prag të festave të fundvit ka ndryshuar edhe look-in e saj.

Ajo ka publikuar para pak çastesh një foto më një look të ri, ku ndryshimi te ajo vërehet kapuçi i saj.

Adelina përmes këtyre imazheve ka treguar se ndjehet festive. /ORAinfo/

Komento: