Gattuso ia lë vendin e lirë Milanit që ta transferojë “bomberin” e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gattuso ia lë vendin e lirë Milanit që ta transferojë “bomberin” e madh

09:00 | 16 Dhjetor 2019

Zlatan Ibrahimovic, mbetet njëri nga emrat më të përfolur aktualisht.

Pronari i Napolit, Aurelio De Laurentiis, duket se përjashton firmosjen e Zlatan Ibrahimoviç, duke insistuar se klubi duhet të “fillojë nga e para” pasi Gennaro Gattuso zëvendësoi CarlYo Ancelotti,përcjell ORinfo.

Ibrahimoviç është një agjent i lirë pas largimit nga skuadra e MLS LA Galaxy dhe sulmuesi veteran është lidhur me një rikthim në Serie A përmes Napolit, ish-klubit Milan dhe skuadrës së Serie C Monza./ORAinfo/

Komento: