Gëzimja del me shoqe, me pamjen e saj merr këtë vëmendjen

08:30 | 02 Janar 2019

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me shoqet e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: