Gëzimja e luan qyqekun kur i këndon vjehrra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja e luan qyqekun kur i këndon vjehrra

13:18 | 08 Prill 2019

Martesa e djalit të Remzie Osmanit, ka bërë bujë.

Dhe, nusja Gëzimja kështu e luan qyrekun kur i këndon vjehrra.

Temë kryesore në faqen e shoëbizit ka qenë dasma madhështore e Remzie Osmanit.

Pasi që ka dominuar atmosferë mbretërore andaj është përfolur për çdo detajë, shkruan Kosovarja.

Mbrëmë në ceremnoninë e banketit, përpos që kënduan shumica e zërave të estradës popullore nuk mungoi atmosfera nga vet nikoqirja e mbrëmjes.

Duke i kënduar nuses Remzia ia shtoi madhështinë kësaj nate.

Po ashtu edhe Gëzimja, ra në sy me vallëzimin e saj duke luajtur mjaft mirë qyqekun kur i këndon vjehrra e saj.

Ndryshe, Remzia ka paralajmëruar që dasma do të vazhdojë edhe sot në shtëpinë e saj e rrethuar vetëm me gra.

Komento: