Gëzimja flet për raportet me vjehrrën, ja çfarë thotë për të

08:52 | 11 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani pritet që gjatë vitit të ardhshëm të martoj djalin. E saj.

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Gëzimja ka treguar edhe raportet që i ka me vjehrrën e saj, me këngëtaren Remizje.

“Të mrekullueshme. Në mami, një shoqe por edhe një vjehërr të përkryer”, ka shkruar ajo. /ORAinfo/

Komento: