Gëzimja ia ‘kënaq’ zemrën Remzies me veprimin e fundit

21:50 | 20 Dhjetor 2018

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Ajo që më së shumti po diskutohet në publik për Remzien, është raporti I saj me renë e saj, Gëzimen.

E sot Gëzimja ka postuar këngën e re të Remzies ‘Dasma e djalit’, në Instastory për të na treguar sa shumë e nderon vjehrrën e saj./ORAinfo/

Komento: