Gëzimja publikon foto nga mbrëmja e djeshme, ‘shkëlqen’ në krahët e burrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja publikon foto nga mbrëmja e djeshme, ‘shkëlqen’ në krahët e burrit

13:45 | 02 Janar 2019

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali I këngëtares, tani janë një prej çifteve më të përfolura kosovare, përcjell ORAinfo.

Ata mbrëmë kanë qenë të ftuar në një festë ku që të dy duken aq bukur në krahët e njëri tjetrit.

Gëzimja duket aq bukur dhe mund tw quhet me plot meritë si një ndër femrat më të bukura shqiptare./ORAinfo/

Komento: