Gëzimja shkon në dyqan për të blerë rroba, habitë me veprimin që bën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja shkon në dyqan për të blerë rroba, habitë me veprimin që bën

23:52 | 23 Qershor 2021

Gëzimja tashmë është personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që përcjellin çdo hap të saj.

Ajo sot ka dal për të bërë shoping. E ndodhur në një dyqan rrobash, Gëzima i bën video vetës dhe bluzës që ka veshur.

Me këtë veprim ajo ka habitur fansat e saj.

Çka ka dashur të reklamoj Gëzimja, telefonin apo bluzën…?

Gjykojeni vet… /ORAinfo/

Komento: