Gëzimja tregon sa vjet i ka, zbukon edhe kur do të martohet!

23:08 | 10 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot Gëzimja i është përgjigjur pytjeve të fansat të saj.

Ajo ka treguar se i ka 22 vjet, ndërsa planifikon qe vitin 2019 të martohet me djalin e këngëtares Remzie Osmani me të cilin u fejua gjatë këtij viti. /ORAinfo/

Komento: