Gëzimja vishet me dimi e jelek në natën e parë të Ramazanit, nuse me të bukur nuk keni parë

20:01 | 05 Maj 2019

Gëzimja po del të jetë nuse shumë e zonja, pasi që po vazhdon me tradita qysh e do zakoni.

Që nga moment kur ajo kurorëzoi dashurinë e saj me djalin e Remzies, vazhdon të qëndrojë në krye të mediave rozë.

Aktivitetet në rrjete sociale Gëzimja nuk po i ndal, duke postuar foto nga më të ndryshme.

Në bazë të fotove shihet që teshat e nusërisë po i shfrytëzon mjaft shumë, pasi që shumë shpesh poston me dimije, shrkuan “Kosovarja”.

Sot, në natën e parë të Ramazanit, ajo është rregulluar mjaft bukur dhe është veshur në dimije jelek, veprim ky që do t’ia kënaqë zemrën vjehrrës së saj, Remzies.

Mbetet të shihet, a do ta agjërojë reja e Remzies ramazanin apo jo.?

Komento: