Gili rregullon kaq bukur shtëpinë për fundvit, publikon fotografinë më interesante

18:04 | 13 Dhjetor 2018

Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë.

Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesen e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është herë pas here aktive me këngë të reja dhe është prezente në shumë koncerte e mbrëmje festive.

Sot, ajo na ka treguar se ka rregulluar shtëpinë për këtë Vit të Ri dhe me këtë rast edhe pozon para bredhin ku duket aq bukur./ORAinfo/

Komento: