Gjermania po triumfon ndaj Argjentinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjermania po triumfon ndaj Argjentinës

21:37 | 09 Tetor 2019

Po zhvillohet ndeshja Gjermani – Argjentinë.

Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund.

Kai Havertz shënoi për 2:0 në minutën e 21-të, pas një super kundërsulmi të Gjermanisë, raporton Express.

Paraprakisht, ylli i Bayern Munich, Serge Gnabry shënoi golin hapës pas një veprimi individual në zonën argjentinase.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!