Gjyshja e Lules feston ditëlindjen, ajo e uron me foton dhe fjalët më emocionuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjyshja e Lules feston ditëlindjen, ajo e uron me foton dhe fjalët më emocionuese

19:59 | 22 Dhjetor 2018

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar gjyshen e saj për ditëlindje.

“Urime 84 vjetorin gjyshja jon ma e mira, jemi shum te lumtur qe te kemi ne jeten ton ty”- ka shkruar Lulja./ORAinfo/

Komento: