Gresa dhe Shkurta në mbrëmje me kolegë, i lënë të gjithë në ‘hije’ me dukjet

18:53 | 13 Dhjetor 2018

Shkurte Fejza është këngëtarja nga Kosova që u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar që na paraqitja e saj e parë.

Ajo këndoi këngë që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut shqiptar, përcjell ORAinfo.

Përveç që këndon vetë ajo talentn për muzikë e ka trashëguar edhe të vajza e saj, Gresa dhe tani nënë e bijë këndojnë së bashku.

E sot, ato të dyja kanë postuar fotografi ku shihën prezente në një emision për fundvit, ku që të dyja duken aq bukur./ORAinfo/

Komento: