Gresa e Shyhretes lajmërohet nga pushimet, shfaqet më e lumtur se asnjëherë më parë

16:06 | 24 Korrik 2020

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe duket se po i shijon shumë./ORAinfo/

Komento: