Gresa lajmërohet nga Stambolli, merr gjithë vëmendjen ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa lajmërohet nga Stambolli, merr gjithë vëmendjen ky detaj

16:55 | 28 Shtator 2020

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Gresa ka shkuar në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të shumta.

E në fotot e publikuara, është veshja e Gresës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: