Gresa, vajza e Shyhretes vishet me komplete me ‘xixa’, po shkëlqen për festë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa, vajza e Shyhretes vishet me komplete me ‘xixa’, po shkëlqen për festë

23:06 | 01 Janar 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: