Gruaja e ‘Çenarit’ publikon momentin më prekës të shtatzënisë

10:42 | 22 Dhjetor 2018

Ajo po bëhet nënë për herë të parë.

Aktorja Almeda Abazi është aktualisht në pritje të ëmbël.

Ka vetëm pak kohë që Almeda e ka bërë të ditur këtë lajm për ndjekësit e saj në rrjete sociale, por gjatë ditës së sotme ajo ka dashur të ndajë një çast mjaft prekës dhe të bukur si nënë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet duke dëgjuar për herë të parë rrahjen e zemrës të vogëlushit të saj që pritet të vij në jetë së shpejti. Reagimi i Almedës duket vërtet emocionues.

Komento: