Gruaja e Granit Xhakës ia bën qefin vjehrrës, vesh fustan të gjatë

14:39 | 17 Dhjetor 2018

Leonita Lekaj, është bërë tashmë emër i njohur i show bizit shqiptarë. Ajo është gruaja ë futbollisti të njohur ,Granit Xhaka, transmeton ORAinfo.

Dukë qenë së gjatë gjithë kohës është një qendër të vëmendjes, ajo mundohet që gjithmonë të kujdeset për pamjen ë saj.

Duhet pranuar, ajo është një vajzë më shumë stil, por që nuk harron as zakonet e vendit të saj.
Duket së Leonita I ka në qef fustanet ë gjatë. Në një mbrëmje të ftuar, ajo ka qenë prezente dhe ka shkëlqyer me elegancën ë saj.

Fustani i kuq dhe i gjatë i shkon asaj shumë, sa që edhe mediat e huaja ë kanë vlerësuar pozitivisht paraqitjen ë saj ./ORAinfo/

Komento: