Gruaja e Kemalit është shtatzënë, por me veprimin e saj ka befasuar të gjithë

11:38 | 06 Dhjetor 2018

Siç është bërë e ditur bashkëshortja e Burak Ozçivit aktorja Fahriye Evcen është shtatzënë.

Çifti i njohur turk do të behën prindër për herë të parë dhe ky lajm i ka gëzuar aq shumë sa kanë qarë kur e kanë mësuar.

Lajmin e bënë të ditur mediat turke dhe burime pranë çiftit.

Tanimë e gjithë vëmendja është tek Fahriye se si duket ajo shtatzënë.

Aktorja nuk ka postuar foto që nga momenti kur ajo ka mësuar se është shtatzënë dhe deri tani që është në muajin e 5 të saj.

Edhe pse së fundmi vendosi të publikojë foto nga pritja e ëmbël ajo sërish e ka fshehur me mjeshtëri, barkun e rrombullakosur, duke pozuar në profil.

Fotoja ka marrë në pak orë mijëra komente dhe pëlqime.

Komento: