Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar

17:26 | 01 Janar 2019

Fahriye Evcen është gruaja e aktorit shumë të njohur turk Burak Ozcivit.

Edhe pse luajti në shumë seriale e filma, ai në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo.

Fahriye është poashtu aktore shumë e njohur dhe një ndër më të suksesshmet në Turqi.

Ata janë martuar vitin e kaluar dhe tani mediat turke flasin për një shtatzëni të mundshme të saj.

E sot, në ditët e parë të këtij viti ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim, e që na bën të kuptojmë se atë e ka ndryshuar shtatzënia./ORAinfo/

Komento: