Gruaja e Memlit sot ka ditëlindjen, ja urimi romantik i tij

15:43 | 16 Dhjetor 2018

Memli Krasniqi është deputet i Parlamentit të Kosovës nga radhët e PDK-së.

Edhe pse filloi karrierën si këngëtar shumë i dëgjuar, ai tani e ka lënë këngën duke iu përkushtuar vetëm politikës, shkruan ORAinfo.

Ai dhe gruaja e tij Meliza jetojnë në Prishtinë dhe kanë së bashku tre fëmijë.

Meliza sot ka ditëlindjen dhe Memli ka zgjedhur fotografinë dhe mbishkrimin më të veçantë për ta uruar atë./ORAinfo

Komento: