Gruaja e Sabriut në vizitë tek vajza, ajo është kopje e Ermalit

12:06 | 16 Dhjetor 2018

Nera Fejzullahu është gruaja e këngëtarit më të njohur shqiptar, Sabri Fejzullahut.

Ata të dy kanë dy fëmijë, Ermalin dhe Bulzën, shkruan ORAinfo.

Bulza është e martuar në Amerikë dhe nuk ka zgjedhur rrugën e muzikës sikurse babai dhe vëllai I saj.

E Nera këto ditë ka shkuar tek Bulëza në Amerikë, dhe nga atje ka postuar fotografi e video për të na treguar sa shumë po e shijon. Por, ajo çka bie në sy është se Bulëza ngjan shumë me vëllain e saj Ermalin./ORAinfo/

Komento: