Gruaja e Sinan Vllasalihut shfaqet e veshur me shumë stil, këngëtari befason me reagimin e tij

08:57 | 22 Dhjetor 2018

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Ai është i martuar, dhe së bashku me gruan e tij kanë një vajzë.

Por, edhe pse janë bërë gjyshër, gruaja e tij vazhdon të duket si vajzë e re, e këtë na e dëshmojnë fotografitë e shumta që i shohim. /ORAinfo/

Komento: